פרויקט בריגה זוכה פרסים

פרויקט בניה מורכב, אותו ליווה משרדי יועצי-קרקע יוגר מהנדסים, זכה בפרס יוקרתי של תחרות "מצוינות בבנייה" של התאחדות הקבלנים בוני הארץ הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה ומתוך מאה פרוייקטים שהוגשו לתחרות.

הפרס הוענק לפרויקט "מגדלי בריגה" בקטגוריית 'מבנה מגורים של עשר קומות ומעלה' והממוקם על רצועת החוף של נתניה ובו שני מגדלים בני 34 קומות עם 14,000 מטר-מרובע של שטחי פנאי ו-208 דירות ואשר נבנה בהשקעה בסדר גודל של כ-800 מיליון שקלים.

מורכבות תוואי ואופי הקרקע, הסמיכות לים ואתגרי הבניה המורכבים חייבו ייעוץ קרקע מקצועי ויסודי במיוחד. וכך נומקה הזכייה, על הועדה ובהתייחס לאתגרי התכנון והפיתוח הסביבתי בהם היה מעורב גם משרד יוגר יועצי קרקע: "כל מגדל מחופה באלומיניום 2200 דאבל גלאס לשמירה על בידוד מוחלט ועמידה במזג האוויר של אזור החוף. במהלך הבנייה נעשה שימוש במגוון טכנולוגיות חדשניות, והושם דגש על פיתוח אזורי ותכנון סביבתי מתקדם".

עוד על הפרויקט באתר חברת בריגה בקישור.

briga towers

המרחב העירוני והסביבתי

הפרויקט ממוקם במרחק של כ-300 מטר בלבד מחוף הים של נתניה בשכונת 'עיר ימים'. ההשקעה בפיתוח השכונה והתאמת התשתיות נובעת מהמיקום הייחודי שלה והשפעת המרחב הימי, חול הדיונות ועוד על הבניה והמרחב העירוני ומכאן הצורך בבחינה יסודית של הקרקע והאילוצים שהיא מביאה איתה והצגת פתרונות טכנולגיים-תשתייתיים לתהליך הבניה וכך שעדין יישאר כלכלי. מצד אחד ומצד שני יאפשר וכפי שמסבירה ראשת העיר, מרים פיירברג-איכר: "השכונות החדשות זוכות להצלחה חסרת תקדים, הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית, בעיקר תודות לרמת הגימור שלהן ולפיתוח התשתיות המקדימות - שלא פעם נעשה עוד לפני האכלוס".

הייחדויות והמקצועיות של משרד יועצי הקרקע יוגר אינג', אפשרה לו ללוות פרויקט ייחודי ויוקרתי זהו ועל בסיס גישת הנדסת הערך מאפשרת חסכון בעלויות הפרויקט ועל בסיס לימוד ובחינת היבטיו ההנדסיים השונים וגיבוש המלצות לשינוי בתכנון וביישום ותוך שמירה על איכות המוצר הסופי.

על הפרס

צוות השיפוט מורכב מאנשי מקצוע במגוון תחומים ובהם נציגי משרד הבינוי והשיכון, מכון התקנים, המועצה לבנייה ירוקה, איגוד המהנדסים, התאחדות האדריכלים, לשכת שמאי מקרקעין בישראל וגופים נוספים. הצוות בוחן את הפרויקט על בסיס מדדים רבים ובהם עיצוב ואיכות הבנייה, תכנון פונקציונלי, בנייה ירוקה, מורכבות הנדסית, שימוש בטכנולוגיות והתאמה סביבתית ועוד.

 

בית בקראל - בנין A קומה 2 האופה 2, קדימה

E-mail: office@engyuger.com

טל: 09-8911401 פקס: 09-8911490