מאמרים

חברת אינג' מ.יוגר בע"מ רואה חשיבת ראה בשימור והנלחת הידע המקצועי בתחום יעוץ הקרקע והביסוס ומתוך שאיפה להתמקצע בעצמנו ולסייע לאחרים בכך. לשם כך, אפסנו פה מאמרים וסקירות מקצועיות בתחום, הרצאות ומצגות שפרסמו עובדי החברה, טיפים ומדריכים, פרסומים מין התקשורת על פרויקטים בהם לקחנו חלק ועוד.

בדיקת DCP

בדיקת DCP

בדיקת DCP או Dynamic Cone Penetration, הנה בדיקת צפיפות קרקע המיועדת למיפוי מיקום השכבות, עוביין וקביעת חוזק הקרקע כתוצאה מכך.

ברגי סלע לתמיכה בדופן הר

יועץ קרקע

ביצוע דייס לברגי סלע שתומכים את דופן ההר, בו שימשה "יוגר מהנדסים" כיועצת הקרקע.

דוברה על קרקע מיוצבת בטכניקות שונות

מוטי יוגר

על שימוש בדוברה על קרקע מיוצבת בטכניקות שונות - הרצאה שהוצגה "בכנס השישי לבנייה ותשתיות" של "איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות" בנובמבר 2009.

ייצוב קרקעות - רשת עמודים קשיחים תת קרקעיים

ייצוב קרקעות

הרצאה בנושא "רשת עמודים קשיחים תת קרקעיים – שיטה לייצוב קרקעות", שהעניק אינג' מוטי יוגר במסגרת הכנס ה-11 לבניה ותשתיות בתאריך 21/11/2019.

דרישות לרישום כיועץ קרקע במדור קרקע וביסוס

איך הופכים ליועץ קרקע מוסמך - מעבר ללימודים האקדמיים ההכרחים, על הבוגר להרשם במשרד העבודה והרווחה במדור "קרקע וביסוס" ואם ענה על הדרישות הבאות.

כמובן שאופן בחירת יועץ קרקע, המומלצת פה, חשוב שתעמוד ראשית בדרישת הבסיס - רישום במדור קרקע-וביסוס במשרד הרלבנטי.

הנדסת ערך - הוזלת עלות פרויקט בניה

הנדסת ערך

הנדסת ערך בתחום הבנייה, מאפשרת חסכון בעלויות הפרויקט ועל בסיס לימוד ובחינת היבטיו ההנדסיים השונים וגיבוש המלצות לשינוי בתכנון וביישום ותוך שמירה על איכות המוצר הסופי.

סקר קרקע

סקר קרקע

המונח סקר-קרקע מתייחס לרוב לפעולת "סקר זיהומי קרקע" ולא לבדיקת קרקע לפני בניה.

סקר קרקע אינו מתייחס לפעולת יועץ הקרקע ומטרתה בחינת הקרקע להמצאות מזהמים ואפיון הסכנות כתוצאה מכך לאדם ולסביבה, ולא במטרה להמליץ על אופן הביסוס של תשתית הבניה (בית פרטי, מסחרי, תשתיות תחבורה או אחר) ובכדי למנוע סחף או שקיעה של המבנה בעתיד.

אם לא חיפשתם סקר זיהומי קרקע ואתם עומדים לפני פרויקט בניה פרטי או מסחרי ומחפשים יועץ קרקע - עברו לפה או צרו קשר ישיר בטלפון למעלה וכן תמצאו פה טיפים לבחירות יועץ קרקע עבורכם.

חברת נמלי ישראל - מ.יוגר יועץ מוכר להנדסת קרקע וביסוס

אינג' מ.יוגרחברת נמלי ישראל, בחרה להכליל את אינג' מ.יוגר בע"מ, כספק רשום בתחום "הנדסת קרקע וביסוס" ובכך מתווסף עוד תו-מצויינות ואיכות המעיד על עמידת אינג' מ.יוגר בתקינה ברחבי העולם ובישראל בפרט.

מ.יוגר - מומלצת החברה הממשלתית לתיירות

אינג' מ.יוגרחברת אינג' מ.יוגר בע"מ, גאה להכלל במאגר הספקים המומלצים של "החברה הממשלתית לתיירות" ובכך מתווסף עוד תו-איכות ומצויינות לעמידה בתקינה בישראל ובעולם והרשימה הארוכה של לקוחות רבים מרוצים.

בחירת יועץ קרקע

יועץ קרקעבחברת אינג' מ.יוגר בע"מ אנחנו לוקחים ברצינות את מקצוע ייעוץ הקרקע וגיאוטכניקה, לכן בחרנו להציג לכם "רשימת מכולת" שתסייע לכם לבחור את יועץ הקרקע שלכם. אל תהססו לעשות בה שימוש ולדרוש מיועץ הקרקע שלכם תשובות ברורות ומסמכים המעידים על היכולת וההתאמה שלו לצרכים שלכם.

בחירת יועץ קרקע היא רבת משמעות ויכולה לחסוך לכם עשרות אלפי-ש"ח ויותר בהמשך בשלב היסודות והשלד.

 

בית בקראל - בנין A קומה 2 האופה 2, קדימה

E-mail: office@engyuger.com

טל: 09-8911401 פקס: 09-8911490